Sahil Bulvarı No:19 Pendik İSTANBUL    |   +90 216 390 94 34 +90 538 978 36 86   |   pendikybm@gmail.com

Doktor & Hemşire Hizmetimiz

Pendik Akbal Yaşlı Bakım Merkezimizde Yaşlılarımıza Yoğun Bakım Hekimimizin önerdiği tedavi doğrultusunda günlük sıvı takibi, dekübit yaralarını (yatak yarası) önleyici pozisyon takibi, ilaç temini ve takibi, sürekli tansiyon ve şeker ölçümü, yara tedavisi, serum, enjeksiyon, damaryolu açma, aspirasyon uygulaması, oksijen desteği, pansuman ve acil müdahale ilk yardım gibi hizmetler 24 saat esasına dayanarak profesyonel hemşirelerimiz sorumluluğunda yapılmaktadır. Yoğun Bakım Hekimimiz Yasin EKTİ tarafından tüm konuklarımız tek tek dolaşılır ve muayene edilir .Ve gerekli bilgiler ve tedaviler alınır. Kendisiyle sürekli olarak irtibat halinde olup herhangi bir yaşlımızın en ufak bir sağlıkla alakalı durumunu kendisine hemşiremiz tarafından danışarak tedavi istemekteyiz. Kendisinin onayı olmadan sağlıkla alakalı bir karar tedavi uygulamamaktayız.

Pendik Akbal Yaşlı Bakım Merkezimizde Yaşlılarımıza Yoğun Bakım Hekimimizin  önerdiği tedavi doğrultusunda günlük sıvı takibi, dekübit yaralarını (yatak yarası) önleyici pozisyon takibi, ilaç temini ve takibi, sürekli tansiyon ve şeker ölçümü, yara tedavisi, serum, enjeksiyon, damaryolu açma, aspirasyon uygulaması, oksijen desteği, pansuman ve acil müdahale  ilk yardım gibi hizmetler 24 saat esasına dayanarak profesyonel hemşirelerimiz sorumluluğunda yapılmaktadır.

Yoğun Bakım Hekimimiz Yasin EKTİ tarafından  tüm konuklarımız tek tek dolaşılır ve muayene edilir .Ve gerekli bilgiler ve tedaviler alınır. Kendisiyle sürekli olarak irtibat halinde olup herhangi bir yaşlımızın en ufak bir sağlıkla alakalı durumunu kendisine hemşiremiz tarafından danışarak tedavi istemekteyiz. Kendisinin onayı olmadan sağlıkla alakalı bir karar tedavi uygulamamaktayız.

© PENDİK AKBAL YAŞLI BAKIM MERKEZİ | Tüm Hakları Saklıdır.

Designed by Murat Yürür